Gizlilik Sözleşmesi

İADE ve İPTAL

Jettweb barındırma hizmetleri ile ilgili herhangi bir rahatsızlık duyarsanız almış olduğunuz hizmeti iade edebilirsiniz. Hizmeti satın aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


İade Koşulları

Tüketicinin korunması hakkındaki 4077, 4822 no lu kanunlara göre ayıplı mal ve hizmetlerin tanımı yapılmış ve iade şartları belirlenmiştir. İade talebinde bulunulabilmesi için ürün ve hizmetin tekrar satılabilirliğine zarar gelmemesi gerekmektedir.


Bu bakımdan;
1- Alan adı(domain) satışı ya da transferi: Herhangi bir kişi, kurum, ya da ürün adına tahsisi gerçekleştirilmiş ya da transfer edilmiş alan adları tescil olduğu süreler içerisinde tekrar satışı gerçekleştirilemiyeceği için iadesi mümkün değildir. Alan Adı ücretleri iade edilemeyecektir.
2- Hazır site yazılımlarının dosyaları müşteri tarafına gönderileceği için iptal veya iade alınmayacaktır..
3- Sadece hosting hizmeti iadesi yapılmaktadır. Hizmet iade isteği 15 gün içinde yapılmış olmalıdır.
4- Hizmet iade isteği yukarıda belirtildiği şekilde yazılı olarak (İletişim formu doldurarak) yapılmalıdır.
5- İade isteyebilmek için hizmet ile ilgili ödemenin yapılmış olması gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde bankanın aldığı kredi kartı komisyonu iade tutarından düşülecektir.
6- İade talebinde bulunduktan sonra e-mail ile faturanızla ilgili bilgilendirileceksiniz. İade edilecek ürün/hizmet ile ilgili iade faturası düzenleyerek göndermeniz gerekmektedir. Fatura düzenlemenin mümkün olmadığı hallerde size ulaşan faturanın geri gönderilmesi gerekmektedir. Eğer henüz fatura size postalanmamış ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. İade faturasının tarafımıza ulaşmadığı hallerde fatura kdv bedeli iade tutarından indirilir.
7- Kargo, posta vb. ulaşım masrafları ile para iadesi için yapılan masrafla iade tutarından indilir.
8- İptal İşlemlerinizi saat 16.00 a kadar 0850 302 77 76 Nolu telefondan yaptırabilirsiniz.